Time/Result | # | Date | Away | Home | Location | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 of 3 | |||||||||||
Final /OT |
2 | Mar. 1, 2024 @ 5:30 PM |
WESTERN PRAIRIE THUNDER WPT
NORTH |
6 |
SASKATOON COMET FURY SCF
NORTH |
5 | ACT Hockey Arena |
PO |
|||
2 of 3 | |||||||||||
Final |
2 | Mar. 2, 2024 @ 9:30 AM |
SOUTHEAST YOUNG FELLOWS GOLD WINGS SEGW
SOUTH |
3 |
SWIFT CURRENT WILDCATS SCWC
SOUTH |
1 | S3W |
PO |
|||
Game 2 of 3 | |||||||||||
Final |
2 | Mar. 4, 2024 @ 6:00 PM |
NORTHEAST ACES NE
NORTH |
2 |
SASKATOON COMET HURRICANES SCH
NORTH |
6 | Cosmo Arena |
PO |
|||
3 of 3 | |||||||||||
Final /OT |
3 | Mar. 5, 2024 @ 7:45 PM |
PRINCE ALBERT FAMILY PIZZA FOXES PA
NORTH |
2 |
NORTHWEST SHARKS NWSH
NORTH |
1 | Don Ross Arena |
PO |
|||
1 of 3 | |||||||||||
Final /OT |
1 | Mar. 5, 2024 @ 8:15 PM |
REGINA REBELS BLACK REGB
SOUTH |
4 |
LUMSDEN BETHUNE LYNX LYNX
SOUTH |
5 | Lumsden |
PO |
|||
1 of 3 | |||||||||||
Final /OT |
1 | Mar. 6, 2024 @ 7:15 PM |
SOUTHEAST YOUNG FELLOWS GOLD WINGS SEGW
SOUTH |
2 |
REGINA REBELS WHITE REGW
SOUTH |
3 | Co-operators C1 |
PO |
|||
2 of 3 | |||||||||||
Final |
2 | Mar. 7, 2024 @ 7:15 PM |
LUMSDEN BETHUNE LYNX LYNX
SOUTH |
1 |
REGINA REBELS BLACK REGB
SOUTH |
3 | Co-operators C3 |
PO |
|||
1 of 3 | |||||||||||
Final |
1 | Mar. 7, 2024 @ 7:30 PM |
PRINCE ALBERT FAMILY PIZZA FOXES PA
NORTH |
2 |
WARMAN WILDCATS WAR
NORTH |
7 | Diamond Arena |
PO |
|||
1 of 3 | |||||||||||
Final |
1 | Mar. 8, 2024 @ 5:30 PM |
WESTERN PRAIRIE THUNDER WPT
NORTH |
3 |
SASKATOON COMET HURRICANES SCH
NORTH |
6 | ACT Hockey Arena |
PO |
|||
2 of 3 | |||||||||||
Final |
2 | Mar. 9, 2024 @ 12:00 PM |
SASKATOON COMET HURRICANES SCH
NORTH |
1 |
WESTERN PRAIRIE THUNDER WPT
NORTH |
3 | Kindersley |
PO |
|||
2 of 3 | |||||||||||
Final |
2 | Mar. 9, 2024 @ 4:15 PM |
REGINA REBELS WHITE REGW
SOUTH |
0 |
SOUTHEAST YOUNG FELLOWS GOLD WINGS SEGW
SOUTH |
2 | Sports Arena |
PO |
|||
2 of 3 | |||||||||||
Final |
2 | Mar. 9, 2024 @ 5:30 PM |
WARMAN WILDCATS WAR
NORTH |
2 |
PRINCE ALBERT FAMILY PIZZA FOXES PA
NORTH |
0 | Steuart Arena |
PO |
|||
3 of 3 | |||||||||||
Final |
3 | Mar. 9, 2024 @ 8:00 PM |
REGINA REBELS BLACK REGB
SOUTH |
4 |
LUMSDEN BETHUNE LYNX LYNX
SOUTH |
1 | Lumsden |
PO |
|||
3 of 3 | |||||||||||
Final |
3 | Mar. 10, 2024 @ 1:00 PM |
WESTERN PRAIRIE THUNDER WPT
NORTH |
1 |
SASKATOON COMET HURRICANES SCH
NORTH |
2 | Harold Latrace Arena |
PO |
|||
3 of 3 | |||||||||||
Final /OT |
3 | Mar. 10, 2024 @ 2:30 PM |
SOUTHEAST YOUNG FELLOWS GOLD WINGS SEGW
SOUTH |
2 |
REGINA REBELS WHITE REGW
SOUTH |
1 | Co-operators C1 |
PO |
|||
1 of 3 | |||||||||||
Final |
1 | Mar. 12, 2024 @ 7:15 PM |
SOUTHEAST YOUNG FELLOWS GOLD WINGS SEGW
SOUTH |
0 |
REGINA REBELS BLACK REGB
SOUTH |
4 | Co-operators C3 |
PO |
|||
1 of 3 | |||||||||||
Final |
1 | Mar. 14, 2024 @ 7:30 PM |
SASKATOON COMET HURRICANES SCH
NORTH |
3 |
WARMAN WILDCATS WAR
NORTH |
4 | Diamond Arena |
PO |
|||
2 of 3 | |||||||||||
Final /OT |
2 | Mar. 15, 2024 @ 6:00 PM |
REGINA REBELS BLACK REGB
SOUTH |
0 |
SOUTHEAST YOUNG FELLOWS GOLD WINGS SEGW
SOUTH |
1 | Crescent Point Place |
PO |
|||
2 of 3 | |||||||||||
Final /OT |
2 | Mar. 16, 2024 @ 7:00 PM |
WARMAN WILDCATS WAR
NORTH |
4 |
SASKATOON COMET HURRICANES SCH
NORTH |
3 | Gordie Howe Kinsmen Arena |
PO |
|||
3 of 3 | |||||||||||
Final |
3 | Mar. 17, 2024 @ 12:30 PM |
SOUTHEAST YOUNG FELLOWS GOLD WINGS SEGW
SOUTH |
1 |
REGINA REBELS BLACK REGB
SOUTH |
5 | Wickenheiser |
PO |
|||
1 of 3 | |||||||||||
Final |
1 | Mar. 22, 2024 @ 7:00 PM |
REGINA REBELS BLACK REGB
SOUTH |
3 |
WARMAN WILDCATS WAR
NORTH |
4 | Diamond Arena |
PO |
|||
2 of 3 | |||||||||||
Final /OT |
2 | Mar. 24, 2024 @ 2:00 PM |
WARMAN WILDCATS WAR
NORTH |
3 |
REGINA REBELS BLACK REGB
SOUTH |
2 | Wickenheiser |
PO |